Textkörper
camilla-nordstrøm-femern-belt-development
Communication and Social Media Consultant Camilla Nordstrøm

Email: camilla@femern.info
Mobil: +45 2972 3024
Ansættelsesdato:
hilary-karlson-femern-belt-development
Administrator and Senior Project Advisor Hilary Karlson

Email: hilary@femern.info
Mobil: +45 2127 7464
Ansættelsesdato:
finn-sørensen-femern-belt-development
Communications Advisor Finn Sørensen

Email: finn@femern.info
Mobil: + 45 4046 2213
Ansættelsesdato:
amalie-nielsen-femern-belt-development
Projektassistentin und Eventkoordinatorin Amalie Nielsen

Email: amalie@femern.info
Mobil: +45 4263 7459
Ansættelsesdato:
Kenneth-friis-hansen-femern-belt-development
Verwaltungsfachangestellter Kenneth Friis Hansen

Email: kenneth@femern.info
Mobil: +45 2364 0928
Ansættelsesdato:
Jes-christiansen-femern-belt-development
Manager of Projects Jes Christiansen

Email: jes@femern.info
Mobil: +45 2361 7612
Ansættelsesdato:
Louise-boye-moe-femern-belt-development
Project Advisor Louise Boye Moe

Email: louise@femern.info
Mobil: +45 5136 0716
Ansættelsesdato: